Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Pes 2013 yani Pro Evolution Soccer 2013 oyununun demosunu sizlerle paylaşacağız. PES 2013 oyunu pes indir kategorisinde yer alan bir futbol oyunudur. Oyunumuzun Pes 2012 göre bir çok yenilik mevcut. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

PES 2013 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Pes 2012 oyununda kullanıcılar futbolcu kontrolünde bir çok sorun yaşadı. Pes serisinin bu sürümünde bu sorun ortadan kaldırılacağı belirtiliyor. Pes 2013 ‘de ayrıca brezilyadan Santos FC, SC Internacional, Fluminense, Flamengo gibi takımlar ve İngiltere, Almanya, İtalya ve Portekiz gibi de milli takımlara yer verilmiş. Ayrıca oyunun yapay zeka bölümünde futbolcuların topa vuruşları ve pas hassasiyeti daha etkili bir şekilde düzenlenmiş.

Pes 2013 oyununun görsel efektleri diğer sürümlerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Tribünler, Sah ve oyuncu efektleri mükemmel. Ayrıca ses efektleri gayet başarılı. Türkçe ek paketlerin hazırlanmasıyla oyun daha heyecanlı olacağını düşünüyorum. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 1.8 GHz işlemci, 1 GB Ram ve Nvidia Geforce 6300 Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız vardır.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlananlar için pes 2013 ideal bir seçim olacak. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: PES 2013 Oyun indir