pes 4Oyun indirin bu oyun incelemesinde Konami firmasının geliştirdiği en eski pes oyunlarından birisi olan “Pes 4oyununun incelemesini yapacağız. Pro evolutıon soccer 4 oyunu pes indir kategorisinde bulunan bir futbol oyunudur. Daha fazla uzatmadan geçmişe bir yolculuk yaparak pes 4 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Pes 4 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Pes 4 oyununu indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun ve pes macerasına bir yelken açın. Pes 4 bu serisinde Start The Match seçeneğine tıklayınca küçük bir intro karşınıza çıkacak ve oyuna başlıyacaksınız.

pes 4

Pro evolutıon soccer 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Grafiklerinden dolayı Konami firmasını tebrik ederim. Pes 4 oyunundaki ses efeltleri de pes 10 kadar güzel olmasa idare eder. Pes 4 oyunu yeni pes oyunları kadar sistem gereksinimleri istememektedir. Pes 4 oyununun demo sürümü 199 megabyte’ dır.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Pes 4oyununu önerebilirim. Pes 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Pes 4 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullabilirsiniz.

Download : Pes 4 Oyun indir