pes 5Oyun indirin bu oyun yazısında sizlerle Konami firmasının geliştirdiği ve oyun  piyasasına sunduğu “Pes 5”  oyununun incelemesini bulabilirsiniz. Pes 5 oyunu pes indir oyun kategorisinde bulunan bir futbol oyunudur. Daha fazla uzatmadan pro evolutıon soccer 5 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Pro evolutıon soccer 5 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kullarak Pes 5 oyununu kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Pes 5 oyununun demo sürümünde en az 6 takım mevcuttur. Bu takımlardan bazıları real madrid , chelsea, arsena’ dır. Pes 5 oyunundaki takımların kadroları 2005-2006 yılındaki kadrolardan oluşmaktadır.

pes 5

Pes 5 oyununun görsel ve ses efektleri pes 10 ‘daki kadar güzel olmasada idare eder. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarıyor. Pes 5 oyununun sistem gereksinimleri 800 MHz işlemci, 128 MB RAM , GeForce 3 veya ATI Radeon 8500 ekran kartı ve 800 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olmaktadır.

Sonuç pes oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Pes 5 oyununu bir alternatif olarak önerebilirim. Pro evolutıon soccer 5 oyununun görsel ve ses efektleri fazla iyi olduğunu söyleyemem. Fakat Pes 5 oyunun 2005 yılında çıktığını düşünürsek, o yıllar için gayet iyidir. Pes 5 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Pes 5 Oyun indir