Pes 6Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerler pes indir kategorisinde bulunan ve Konami firmasının geliştirdiği bir oyun olan “Pes 6oyununun incelemesini yapacağız. Pes 6 oyunu pes indir kategorisinde bulunan bir futbol oyunudur. Pes 6 oyunu sizinde bildiğiniz Pro Evolution Soccer oyunlarının en eski oyunlarından birisidir. Daha fazla uzatmadan Pro Evolution Soccer 6 oyununun demo sürümünü incelemeye başlıyalım.

Pes 6 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Pro Evolution Soccer 6 oyunu yukarıda da belirtiğimiz gibi pes indir kategorisinde yer almaktadır. Pes 6 oyununda takımların 2006 senesindeki kadroları mevcuttur. Oyun eski olduğundan oynanış biçimide biraz farklı olduğunu söyleyebilirim. Pes 6 oyununda gol atmakta yeni çıkan pes oyunlarına göre daha kolaydır.

Pes 6

Pes 6 oyunundaki görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle karakterlerin tasarımları fifa oyunlarına göre biraz daha iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarıyor. Pes6 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P4 2.0 GHz işlemci, 512 MB Ram, 128 MB Ekran Kartı ve 1.4 GB boş harddsk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak futbol oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Pes 6 oyununu önerebilirim. Pes 6 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Pes 6 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Pes 6 Oyun indir