Police Supercars Racing Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde gametop tarafından geliştirilen Police Supercars Racing adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Police supercars racing oyunu , savaş oyunları ve araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Police Supercars Racing oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Police Supercars Racing oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz Sun City şehrinde geçmektedir. Bu şehir huzurlu bir yerdir. Fakat bazı mafyalar bu şehirde kaos ortamı oluşturmaya çalışmaktadır. Sizinde bunlara engel olmanız gerekiyor. Oyunda kullanmanız için yüksek motor gücüne sahip araçlar sizleri bekliyor olacaklar.

police supercars racing oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere Police Supercars Racing oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Araba ve binaların tasarımları oyuna gayet iyi aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 1 GB RAM, GeForce 6600 ekran kartı ve 500 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları ve savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Police Supercars Racing oyununu önerebiliriz. Police Supercars Racing oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. Police Supercars Racing oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Police Supercars Racing Oyun indir