Prime WorldOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Nival tarafından geliştirilen “Prime World” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Prime world oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Düşmanlarınızı kılıçtan geçirmenin vakti geldi. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Prime world oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuza RPG ve Etherlords teknolojileri eklenmiş. Zorlu savaşlar sizleri bekliyor. Oyunda seçebileceğiniz 30 farklı karakter var.

Prime World

Prime world oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin tasarımları etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM, GeForce 9800 ekran kartı ve 3000 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine prime world oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Prime World Oyun indir