Prince of Persia Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Prince of Persia” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Prince of Persia oyunu , Prince of Persia kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Prince of Persia oyununu oynarken zamanın nasıl geştiğinin farkına bile varamıyacaksınız. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Prince of Persia oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Prince of Persia oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Prince of Persia oyunu yukarıda da belirtiğim TPS türünde bir savaş oyunudur. Oyunda Elika ile tesadüfü 1 şekilde Prenses karşılaşıyor. Prince of Persia Oyunu bu şekilde başlıyor. Oyunda yeni haliyle Devil May Cry’ın baş karakteri Dante’ye benzeyen prensesi herkes tarıfından beğenilmektedir.

Prince of Persia

Prince of Persia oyununun görsel ve ses efekleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia oyunundaki karakterlerin efektleri çok estetik olmuş. Prince of Persia oyununu sorunusuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium D 2.6 GHZ / AMD Athlon 64 X2 3800+ işlemci, NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X1600 ekran kartı, 1 GB RAM ve 8 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyun severlere Prince of Persia oyununu tavsiye edebilirim. Prince of Persia oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Prince of Persia Oyun indir