Prince of Persia Sands of Time Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Prince of Persia Sands of Time” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Prince of Persia Sands of Time oyunu, Prince of Persia kategorisinde bulunan bir macera oyunudur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Prince of Persia Sands of Time adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Prince of Persia Sands of Time oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Prince of Persia Sands of Time oyununda yukarıda da belirtiğim gibi Prince of Persia indir kategorisinde bulunan bir oyundur. Prince of Persia oyununun bu serisinin diğer serisiyle arasıdna fazla bir farka rastlamıyacaksınız. Oyun içindeki oyuncuların yüz ve mekanlar kalite açısından çok kötü olmamakla birlikte çok başarılı da değildir.

Prince of Persia Sands of Time

Prince of Persia Sands of Time oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia Sands of Time oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için AMD Phenom Triple Core 8750 işlemci, Palit Ati Radeon HD +870 X2 Crossfire ekran kartı, 1Gb X 2 Ram ve 2X1 Tb boş hardisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Prince of Persia Sands of Time” adlı oyunu önerebilirim. Prince of Persia Sands of Time oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Prince of Persia Sands of Time Oyun indir