Prince of persia the sands of timeOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft Montreal firması tarafından geliştirilen ve Ubisoft oyun şifketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Prince of persia the sands of time” adlı oyunun incelemesini sunacağız. Oyunun bu serisinde heyecanlı kaldığı yerden devam edecek. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Prince of persia the sands of time oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Prince of persia the sands of time oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kend bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Prince of persia the sands of time oyununda Persia adlı karakterimizin dünya için yaptığı 1 hata sonucu dünyayı önemli 1 tehlike beklemektedir. Bu durumdan kurtulmak isteyen Persia yapılan hareketin yerine yapılması gereken hamleleri yapmak için elinden geleni yapacak. Bunun için eilmizden geleni yapmamız gerekmektedir.

Prince of persia the sands of time

Prince of persia the sands of time oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of persia the sands of time oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 800 MHz işlemci, 256 Mb geçici bellek, 64 mb Geforge 3 ekran kartı ve 1.5 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Prince of persia the sands of time” adlı macera oyununu önerebilirim. Prince of persia the sands of time oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of persia the sands of time oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Prince of persia the sands of time Oyun indir