Prince of Persia The Two ThronesPrince of Persia oyunlarının bu serisinde Ubisoft Montreal firması tarafından geliştirilen ve Ubisoft oyun şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Prince of Persia The Two Thrones” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Prince of Persia The Two Thrones oyunu aksiyon ve macera oyunlarının içinde bulunmaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Prince of Persia The Two Thrones oyununun heyecanına ortak edelim.
Prince of Persia The Two Thrones oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Prince of Persia The Two Thrones oyunu yukarıda da belirtiğim gibi Prince of Persia kategorisinde bulunan bir aksiyon oyunudur. Prince of Persia The Two Thrones oyununun baş kahramanı Prince bu oyunda ayakta kalabilmesi için Kaliena isimli kişiyi imha etmelidir. Eğer onu öldürme konusunda başarılı olmazsa şiddetli ve çok güçlü bir canavar Prince’yi imha edecektir.

Prince of Persia The Two Thrones

Prince of Persia The Two Thrones oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia The Two Thrones oyunundaki karakterleri efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia The Two Thrones oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1000 Mhz işlemci, 256 Mb RAM, 1 GB HDD, Geforce 3 veya Ati 7500 dengi ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak Prince of Persia oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Prince of Persia The Two Thrones oyununu önerebilirim. Prince of Persia The Two Thrones oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia The Two Thrones oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Prince of Persia The Two Thrones Oyun indir