Prince of Persia Warrior Within Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ubisoft Divertissements Inc firması tarafından geliştirilen ve Ubisoft, Inc. şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Prince of Persia Warrior Within” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Prince of Persia Warrior Within oyunu macera ve savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Sizleri daha fazla bekletmeden Prince of Persia Warrior Within adlı oyunun içine dahil edelim.

Prince of Persia Warrior Within oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Prince of Persia Warrior Within oyununda baş kahramanımız prens birden fazla silahıyla kendisini yok etmek isteyenlere karşı daha savunmalı 1 şekilde karşımıza çıkmıştır. Prince of Persia Warrior Within oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Prince of Persia Warrior Within

Prince of Persia Warrior Within oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Prince of Persia Warrior Within oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz ve üstü işlemci , 256 MB RAM , 64 MB ve üstü DirectX9.0c destekli ekran kartı ve 1 GB Sabit Disk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Prince of Persia Warrior Within adlı oyunu önerebiliriz. Prince of Persia Warrior Within oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde oynamanız gerekmekte. Prince of Persia Warrior Within oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Prince of Persia Warrior Within Oyun indir