RaceRoom Racing ExperienceOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SimBin Studios AB tarafından geliştirilen “RaceRoom Racing Experience” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. RaceRoom Racing Experience oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır.Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha fazla sizleri meraklandırmadan oyunun incelemesine geçelim.

RaceRoom Racing Experience oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Araba yarışlarını Dubai ve Nurburgring şehirlerinde yapacaksınız. Deneme sürüşlerine katılarak oyuna ilk önce biraz alışmanızı tavsiye ediyorum. Oyunu ister multiplayer isterseniz de single player modda oyunu oynayabilirsiniz.

RaceRoom Racing Experience

Raceroom racing experience oyunun görsel efektleri yukarıda da gördüğünüz üzere gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Quad@2.4 GHz işlemci, 4 Gb Ram, 1 GB Ekran Kartı ve 12 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine raceroom racing experience oyununun önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyunun demo sürümünü aşağıdan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: RaceRoom Racing Experience Oyun indir