Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde RailSimulator firmasının geliştirdiği Railworks 3: Train Simulator 2012 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Oyunumuz simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Tren kullanma simülasyon oyunlarını beğeniyorsanız oyun tam sizlere göre. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Railworks 3: Train Simulator 2012 demo sürümünü indirdikten sonra bilgisayarınıza kurarak menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuzda İngiltere, ABD ve Almanya gibi ülkelerde kullanılan trenleri kullanabileceksiniz. Oyumuzun başında biraz zorlanacaksınız. Fakat alışınca makinistliğin zevkini çıkarmaya başlayacaksınız.

Railworks 3 Train Simulator 2012 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Ses efektleri ise oyuna daha hızlı alışmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.8 GHz işlemci, 2.0 GB Ram, 256 MB Ekran kartı ve 6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimiz için Railworks 3: Train Simulator 2012 gayet iyi. Oyunun görsel ve ses efektleri başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Railworks 3 Train Simulator 2012 Oyun indir