Real Boxing Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Vivid Games S.A. tarafından geliştirilen Real Boxing oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitemizden temin edebilirsiniz. Real boxing oyunu, dövüş oyunları içerisinde yer almaktadır. Uzun zamandır gerçek bir boks oyununu sizlerle paylaşmamıştık. Bu acığı bu oyun kapatabilir. Real boxing oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Real boxing oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunu başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz boksör ile müsabakalara çıkarak kendinizi göstermeye çalışacaksınız. Oyunu arkadaşlarınız ile birlikte online bir şekilde oynamanız mümkün.

Real Boxing

Real boxing oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Dövüşçülerin tasarımı gayet hoş olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core2Duo 2.0 Ghz işlemci, 3 GB RAM, NVIDIA 9800GT 512 MB ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine real boxing oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Real Boxing Oyun indir