Resident evil 0 hd remasterOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Capcom tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Resident Evil 0 HD Remaster” adlı oyunu oyunindir.biz.tr adresinden indirebilirsiniz. Resident evil 0 hd remaster oyunu, Resident Evil indir kategorisinde bulunmaktadır. Resident Evil  serisinin başlangıç oyununun öncesini konu alıyor. Oyunun demo sürüünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Resident evil 0 hd remaster oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Raccoon City’nin kıyamete sürüklenmesine neden olan olayların 2 ay öncesi bu seride konu alınıyor. Oyun Arklay Dağlarında geçiyor.

Resident evil 0 hd remaster

Resident evil 0 hd remaster görsel ve ses efektleri gayet başarılı şekilde kurgulanmıştır. Karakter ve mekan tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 260 ekran kartı ve 13 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Resident evil 0 hd remaster oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Resident Evil 0 HD Remaster Oyun indir