Shadowrun DragonfallOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Harebrained Schemes tarafından geliştirilen Shadowrun Dragonfall adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Shadowrun dragonfall oyunu,  Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Shadowrun dragonfall oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Oyunumuz gelecek temalı sizlere verilen doğa üstü güçler ile görevleri başarıya ulaştırmaya çalışacaksınız. Karakter çeşitliliği açısından zengin bir oyun.

Shadowrun Dragonfall

Shadowrun dragonfall oyununun görsel efektleri şahane değil fakat idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 256 MB ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine shadowrun dragonfall oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Shadowrun Dragonfall Oyun indir