Silkroad LoaderOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Joymax firması tarafından geliştirilen “Silkroad Loader” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Silkroad Loader oyunu,  Silkroad indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Silkroad kelimesinin Türkçe deki karşılığı ipek yoludur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Silkroad Loader oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Silkroad Loader oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarına indirebilirsiniz. Silkroad Loader oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içinde bulunmaktadır. Silkroad anlamı gereği oyunda ipek yolundaki tüccarların savaşları konu alınmaktadır. Silkroad Loader oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Silkroad Loader

Silkroad Loader oyununun görsel ve ses efektleri mukemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Silkroad Loader oyunundaki karakterler tek kelimeyle çok güzel tasarlanmış. Ses efektleri ise Silkroad Loader oyununun daha güzel olmasını sağlamış. Silkroad Loader oyunun en güzel yanı ise internetten online olarak oynanmasıdır.

Silkroad Loader

Silkroad Loader oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 3 800Mhz işlemci, 256Mb ram, 3d grafik hızlandırıcılı geforce2 ekran kartı, DirectX 9.0b ve uyumlu ses kartı, 3.0Gb boş hdd alanı ve internet bağlantısı gibi donanımsal özelliklere ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Silkroad Loader oyununu önerebilirim. Silkroad Loader oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Silkroad Loader oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Silkroad Loader Oyun indir