Silkroad Online Legend 3Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Joymax firması tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Silkroad Online Legend 3” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Silkroad Online Legend 3 oyunu, Silkroad indir kategorisinde bulunan savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Daha fazla sizleri meraklandırmadan Silkroad Online Legend 3 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Silkroad Online Legend 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Silkroad Online Legend 3 oyunu diğer serilerde olduğu gibi ipek yolundaki tüccarların savaşlarını ve mücadelelerini konu almaktadır. Silkroad Online Legend 3 serisinde bir çok değişme yaşanmış. Bu seride Hırsızı, tüccarı ve güvenlikçi rollerini üstlenebilirsiniz.

Silkroad Online Legend 3

Silkroad Online Legend 3 oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu tasarımlardan dolayı Joymax firmasını kutlarım. Silkroad Online Legend 3 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 800 MHz işlemci, 256 Mb geçici bellek, Geforge 2 ekran kartı ve 4 Gb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Silkroad Online Legend 3” adlı oyunu önerebiliriz. Silkroad Online Legend 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizany edilmiştir. Silkroad Online Legend 3 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkine tıklayınız.

Download : Silkroad Online Legend 3 Oyun indir