ski challenge 13Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Greentube tarafından geliştirilen “Ski Challenge 13” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Ski challenge 13 oyunu, spor oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Ski Challenge 13 oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Kendinize güzel bir kayak takımı seçerek oyuna geçiş yapabilirsiniz. Oyunun demo sürümünde 5 adet kayak pisti bulunmaktadır. Seviyenize Groden, Bormio, Wengen, Kitzbühel ve Schladming pistlerinde yarışmalara katılacaksınız.

ski challenge 13 oyunu

Ski challenge 13 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Kayak pistleri ve sporcular güzel tasarlanmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz işlemci, 512 MB Ram ve GeForce 6 Ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak spor oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Ski Challenge 13 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Ski Challenge 13 Oyun indir