Sledgehammer: Gear GrinderOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Buka Entertainment tarafından geliştirilen Sledgehammer: Gear Grinder oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sledgehammer gear grinder oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır.  2008 yılının kaliteli yarış oyunlarından birisidir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Sledgehammer gear grinder oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Kamyonetler dünyasına hoş geldiniz. Rakibiniz dünyanın en acımasız kamyonetleri. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte online bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sledgehammer: Gear Grinder

Sledgehammer gear grinder oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde yapılmış. Kamyonetlerin tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo işlemci, 1 GB RAM, 256 MB ekran kartı, 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine sledgehammer gear grinder oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Sledgehammer Gear Grinder Oyun indir