Sniper Elite 3Oyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Rebellion Developments tarafından geliştirilerek “Sniper Elite 3” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Sniper elite 3 oyunu savaş ve aksiyon oyunları içerisinde yer alan online bir oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Sniper elite 3 oyununun demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Görev yerimiz bu sefer Afrika topraklarında. Karşınızdaki askerler eğitimsiz. Fakat sayıları fazla. Bunun için iyi bir strateji ile savaş becerilerinizi konuşturmanız gerekiyor.

Sniper Elite 3 Oyunu

Sniper elite 3 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual-core işlemci, 2 Gb Ram, ATI Radeon™ HD 3870 ekran kartı ve 18 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon ve savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine sniper elite 3  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Sniper Elite 3 Oyun indir