Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde City Interactive tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Sniper: Ghost Warrior oyununun demosunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Oyun savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda diğer savaş oyunlarındakilerden hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Sniper: Ghost Warrior oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda dikkatli olmanız gerektiğini yukarıda belirtik. Bunun nedeni her tarafta keskin nişancıların bulunması. Oyundaki amacımız diktatör Trueno’ nun yönetimine el koyarak halkı kurtarmak. Bunun için sizlere verilen 16 görevde de başarılı olmanız gerekiyor. Oyunu ister Single-player modunda tek başınıza isterseniz de Multiplayer modunda online bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sniper ghost warrior oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve mekan tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 3.2 GHz işlemci, 1 GB Ram, 5 GB harddisk ve Nvidia 6800 üzeri bir ekran kartına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Sniper: Ghost Warrior oyununu önerebiliriz. Oyunun görse ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Sniper: Ghost Warrior oyununu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Sniper: Ghost Warrior Oyun indir