SPINTIRES Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Oovee® Game Studios tarafından geliştirilen SPINTIRES adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Spintires oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Offroad deneyimi için ideal bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Spintires oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Offroad araçlarından birini seçerek engelleri geçmeniz gerekiyor. Arabanızı istediğiniz gibi özelleştirmek sizlerin elinizde. Oyunu arkadaşlarınız ile online bir şekilde oynamanız mümkün.

SPINTIRES

Spintires oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel® Core 2 Duo 2.5GHz işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gekresinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine spintires oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: SPINTIRES Oyun indir