Star Wars: Knights of the Old RepublicOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BioWare tarafından geliştirilen “Star Wars: Knights of the Old Republic” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Star wars knights of the old republic oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Star wars heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Star Wars: Knights of the Old Republic oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyebilirsiniz. Yıldız savaşlarının şimdiye kadar en büyüğünün gerçekleşeceğini ifade edebiliriz. Oyunda Jedi şövalyelerinden birini yönetiyor olacağız.

Star Wars: Knights of the Old Republic Oyunu

Star wars knights of the old republic oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterlerimizin tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.8 GHZ Intel işemci, 512 MB Ram, ATI Radeon X1600 Ekran Kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak uzay savaşları oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize star wars knights of the old republic oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Star Wars Knights of the Old Republic Oyun indir