Stay DeadOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde brucefilm tarafından geliştirilen Stay Dead oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitemizden temin edebilirsiniz. Stay Dead oyunu, dövüş oyunları içerisinde yer almaktadır. Stay Dead oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Stay Dead oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunu başlayabilirsiniz. Oyunda başarılı olmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bu oyunda başarılı olmak için rakiplerinizi yok etmeniz gereceksiniz. Yoksa siz yok olursunuz.

stay dead oyunu

Stay dead oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter tasarım gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2 GB RAM, 512 MB Ekran Kartı ve 660 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Stay Dead oyununu önerebiliriz. Stay Dead oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfadan kırmızı renkteki download linkini kullanın. Otomatik indirin başlamadıysa Your download is ready. Please click here to download the file linkini kullanın.

Download: Stay Dead Oyun indir