Stronghold KingdomsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde FireFly Studios tarafından geliştirilen “Stronghold Kingdoms” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız. Stronghold Kingdoms oyunu strateji oyunları içerisinde bulunmaktadır. Kılıçlarınızı kuşanarak orta çağdaki güç dengelerini yeniden çizin. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bağlantı linkinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Kendi ülkenizin krallığını yaparken ordularını da yönetin ve topraklarınızı genişletin. Oyunu isterseniz multiplayer modun da arkadaşlarını ile de oynayabilirsiniz.

stronghold kingdoms oyunu

Stronghold kingdoms oyununun görsel efektleri mükemmel değil. Fakat kötü de sayılmaz. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 1 GB Ram ve 150 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize stronghold kingdoms oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak indirebilirsiniz.

Download: Stronghold Kingdoms Oyun indir