Swat 3 close quarters battleOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Sierra Northwest oyun firması tarafından hazırlanan “Swat 3 close quarters battle” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Swat 3 close quarters battle oyunu, Swat indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Swat 3 close quarters battle adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Swat 3 close quarters battle oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kend bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Swat 3 close quarters battle oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Swat 3 close quarters battle oyunundaki amacımız insanlara zarar vermeye çalışan teröristleri yok etmek. Swat 3 close quarters battle oyununda multiplayer desteği de bulunmaktadır. Böylece oyunu arkadaşlarınızla toplu bir halde oynayabilirsiniz.

Swat 3 close quarters battle

Swat 3 close quarters battle oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Swat 3 close quarters battle oyununu sorunsuz bir şeklilde oynamanız için Pentium II 233 Mhz işlemci, 32 MB ram, 4 mb ekran kartı ve 550 mb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Swat 3 close quarters battle” adlı oyunu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Swat 3 close quarters battle oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download: Swat 3 close quarters battle Oyun indir