Tactical Craft OnlineOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Alexander Chipurnykh tarafından geliştirilen “Tactical Craft Online” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Tactical craft online oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Sandbox tabanlı bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Tactical craft online oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunda eşyaları oluşturmak için gerekli kaynakları bulmanız bunun için de çevreyi iyi etüt etmeniz gerekiyor. Elinizden geleni yaparak düşmanlarınızı yok etmeniz gerekli.

Tactical Craft Online

Tactical craft online oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift çekirdekli 2 GHZ işlemci, 1 GB Ram , 1 GB ekran kartı ve 60 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine tactical craft online oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Demo Download: Tactical Craft Online Oyun indir