Team Fortress 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Valve tarafından geliştirilen “Team Fortress 2” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Team fortress 2 oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır.Team Fortress takımının macerası kaldığı yerden devam ediyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Team fortress 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. ilk oyun ücretliydi. Fakat bu seri ücresiz yapılmış. Bir o kadar garip ve komik olan takım üyelerini yöneteceksiniz. Oyunda teknolojik silahlar mevcut. Oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Team Fortress 2

Team fortress 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler eğlenceli olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 İşlemci (3.0GHz ya da daha iyisi), 1GB RAM, DirectX® 9 destekli Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine team fortress 2 oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Yaş sınırlaması olan bir oyun. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Team Fortress 2 Oyun indir