terminator salvationOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde GRIN tarafından geliştirilen Terminator Salvation adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitemizden temin edebilirsiniz. Terminator Salvation oyunu, savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Terminator Salvation oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda iki farklı ırk var. Birisi ırkımızı yaratan insanlar diğeride robotlar. Dünyanın asıl sahipleri kimin olacağı belli değil. Bunun için inanılmaz bir savaşa girmeniz gerekecek. Oyunu Single-player modunda tek başınıza yada Multiplayer modda arkadaşlarınız ile online bir şekilde oynayabilirsiniz.

terminator salvation oyunu

Terminator salvation oyununun görsel efetkerleri yukarıdaki ekran görüntüsünden anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Mekan ve karakter tanımlamaları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz işlemci, 2 GB Ram, NVIDIA GeForce serisi 200 Ekran kartı ve 8 GB boş sabit disk alanı gibi sitem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Terminator Salvation oyunun demo sürümünü indirebilirsiniz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Sonuç olarak oyunun demo sürümünü aşağıdaki download linkini indirebilirsiniz.

Download: Terminator Salvation Oyun indir