The Amazing Spider-Man Mobil Oyun indirOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde The Amazing Spider-Man adlı oyunu, oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Örümcek adam son filmi ile ilgi odağı olmayı başarmıştı. Oyun üreticileri bunu bir fırsata çevirerek filmi oyuna çevirdi. Artık oyunu mobil ortamda da rahatlıkla oynayabileceksiniz. Oyunu mobil cihazınıza yüklemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

The Amazing Spider-Man oyununu mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. The Amazing Spider-Man yani örümcek adam ilerleyen bölümlerde Lizard karşılaşıyor. Oyun da yerine getirmeniz gereken toplam 25 görev var. Elinizden geleni yapmanız gerekli.

the amazing spider man oyunu

The Amazing Spider-Man oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz CPU, 512 MB RAM, PowerVR SGX540 GPU or equivalent ve 1,5 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine The Amazing Spider-Man oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Amazing Spider-Man Mobil oyun indir