Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 1C Company tarafından geliştirilen Theatre of War 2: Kursk 1943 adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Theatre of war 2 kursk 1943 oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda Almanya ve Rusya arasında geçen savaş konu alınmış. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Theatre of War 2: Kursk 1943 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamaları yaparak oyuna geçin. Oyundan kısaca bahsedelim. İkinci Dünya Savaşı’nın en önemli çatışmaları arasında yer alan Rusya Almanya savaşları, Almanların mağlubiyeti, Sovyet Kızıl Ordu’nun zaferi ile sonuçlanmıştı. Kursk Muharebesinde rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Bunun için elinizden geleni yapın. Theatre of war 2 kursk 1943 oyununda hava savunma rampaları, füze rampaları gibi 40 ağır silah verilmiş. Ayrıca oyunda çoklu oyuncu modu da mevcut.

Theatre of war 2 kursk 1943 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve silah tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB Bellek, 256 MB Ekran kartı ve 3.5 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak strateji ve savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Theatre of War 2: Kursk 1943 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download : Theatre of War 2: Kursk 1943 Oyun indir