Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ion Storm Inc firması tarafından geliştirilen Thief: Deadly Shadows adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Thief deadly shadows oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda gizlilik ön planda tutulmuş. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Thief: Deadly Shadows oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Hep iyi adamları yönetmekten sıkıldıysanız oyun tam sizlere göre. Oyunda Paganlar ve Keeper çeteleri ile ortak hareket edeceksiniz. Göreviniz son teknoloji ile korunan eserleri oradan çıkarmak. Bunun için tüm engelleri hızlı bir şekilde geçmeli ve maceranın doruklarına ulaşmanız lazım.

Thief deadly shadows oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Thief deadly shadows oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 GHz CPU, 256 MB RAM, 64 MB ekran kartı ve 3.0 GB sabit disk sürücüsü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Thief: Deadly Shadows oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Thief: Deadly Shadows Oyun indir