Tom Clancys Ghost Recon PhantomsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancys Ghost Recon Phantoms adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Tom clancys ghost recon phantoms oyunusavaş oyunları içerisinde yer almaktadır.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Tom clancys ghost recon phantoms oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda üç farklı sınıf bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. 16 kişiye kadar online bir şekilde oynanıyor.

Tom Clancys Ghost Recon Phantoms

Tom clancys ghost recon phantoms oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel Core2 Duo E6850 işlemci, 4 GB RAM, nVidia GeForce GTX260 ekran kartı ve 6 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine tom clancys ghost recon phantoms oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Tom Clancys Ghost Recon Phantoms Oyun indir