Oyun indirin bu yazısında sizlerle Deadline Games firması tarafından geliştirilen Total Overdose oyunu ile paylaşacağız. Desparodos filmini izleyenler yöneteceğimiz çılgın karakteri ona benzetecek. Total Overdose oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Total Overdose oyunun da Cruz karakterini yönetiyor. Cruz babası ajandır ve bir mafya babası tarafından öldürülür. Karakterimizin babasının katillerini bulmasında yardımcı olmamız gerekiyor. Oyunda yeraltı dünyasının en ünlü baronları sizi yok etmek için fırsat kolluyor olacak. Oyunda tam olarak 18 bölüm geçmemiz gerekli.

Total Overdose oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için AMD Phenom Triple Core 8750 işlemci, Palit Ati Radeon HD ekran kartı, 1 Gb ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Total Overdose oyununu mutlaka denemeli. Total Overdose oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Total Overdose indir