TrackMania ValleyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Nadeo tarafından geliştirilen “TrackMania Valley” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. TrackMania Valley oyunu, araba yarış oyunları içerisinde bulunmaktadır. TrackMania Valley oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

TrackMania Valley oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunda amacımız diğer yarışçıları geçmek. Bu da hiç kolay olmayacak. Onlarda sizin gibi bireyler olacak. Yani oyunumuz ister bilgisayara karşı isterseniz de online bir şekilde oynanabilmektedir.

trackmania valley oyunu

Trackmania valley oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Arabaların ve pistlerin efektleri gerçek arabalara benzetilmiş. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 Ghz işlemci, 256 Mb Ekran kartı ve 15 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize trackmania valley oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

Download: TrackMania Valley Oyun indir