Tribes: AscendOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Hi-Rez Studios tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Tribes: Ascend” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile paylaşacağız. Tribes: ascend oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekli.

Tribes: Ascend oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr adresinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunumuzda korkusuz bir uzay askerini yöneteceksiniz. Size verilen görevleri yerine getirmek için üstün başarı göstermeniz lazım.

tribes ascend oyunu

Tribes ascend oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyundaki karakterlerimizin ve mekanlarımızın tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad-core Intel işlemci, 4 GB Ram, 1 Gb Nvidia ekran kartı ve 10 Gb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine tribes ascend oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Tribes: Ascend Oyun indir