Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software tarafından geliştirilen Trucker 2 adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Oyunumuz tır simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Tır sürme oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacak. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden temin edebilirsiniz.

Trucker 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra kendinize bir tır seçin ve oyuna dahil olun. Trucker 2 oyununda bir çok tır mevcut. Size göre en güzelini seçerek bangladeş,Kanada Montana gibi eyaletlerde size verilen görevleri yerine getirerek en yüksek skoru elde edin. Bunu yaparken bazen buz tutmuş dağlar da bazende sıcaktan kavrulmuş çöllerde direksiyon sallayacaksınız. Hava durumuna göre tır sürme özelliği oyunu çok gerçekci yapmış.

Trucker 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı ve etkileyici olmuş. Tır ve yol durumları neredeyse gerçeğin aynısı. Bu da oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.2 ghz işlemci, 1 GB bellek (Vista için 2 GB), 256 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Trucker 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Trucker 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Trucker 2 Oyun indir