Wargame European EscalationOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Eugen Systems tarafından geliştirilen Wargame European Escalation adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Wargame european escalation oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Wargame european escalation oyununu kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Avrupa üzerinde oynanan büyük oyunlar sonucunda savaş patlat verir. Taraflardan birini seçerek kendi ulusunuzu yönetmeniz gerekiyor.

Wargame European Escalation

Wargame european escalation oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Savaş makineleri ve silahlar ve karakterler her şey güzel. Oyunun demo sürümünü sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ işlemci, 1 Gb Ram,
256 MB Ekran kartı ve 10 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine wargame european escalation oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Wargame European Escalation Oyun indir