world of subways 2 berlin line 7Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde TML-Studios tarafından geliştirilen World of Subways 2 – Berlin Line 7 adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. World of subways 2 berlin line 7 oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Metro ve tren yönetim simülasyon oyunudur.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

World of subways 2 berlin line 7 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Metro ağlarının hakimi olarak sizlere verilen görevleri yerine getirmek zorundasınız.

world of subways 2 berlin line 7

World of subways 2 berlin line 7 oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3,0 GHz Duo Core işlemci, 4 GB Ram, 1024 MB GeForce ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine world of subways 2 berlin line 7 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: World of Subways 2 – Berlin Line 7 Oyun indir