World of TanksOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Wargaming tarafından geliştirilen World of Tanks adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. World of tanks oyunusavaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Tank savaşlarına hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

World of tanks demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Tankınızı seçip verilen görevleri yerin e getirmeye çalışacaksınız. Oyunda zırh, top mermisi ve tankların güçleriyle ilgili detaylar yer alıyor. Yani iyi bir strateji de kurmanız gerekiyor. Skorunuz atıkça daha iyi tankları satın almanız mümkün olacak. Oyunu arkadaşlarınız ile multiplayer özelliğini kullanarak oynayabilirsiniz.

World of Tanks

World of tanks oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve canavarlar oldukça iyi durumda. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel 2.2 GHz işlemci, 2 GB RAM, GeForce 6800GT 256 MB of RAM ekran kartı ve 3.5 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz tr  ziyaretçilerine world of tanks oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: World of Tanks Oyun indir