Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Anchor Inc tarafından geliştirilen “WWE Raw” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz gibi smackdown ülkemizde yayınlanmaya başladığından sonra dövüş oyunları sizlerin daha da ilginizi çektiğini fark ettik ve sizlerle süper bir dövüş oyunu olan WWE Raw oyunuu sizlerle paylaşıyoruz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

WWE Raw oyununu kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve dövüşçünüzü seçerek oyuna başlayın. Oyunda 35 tane amerikan güreşcisi bulunmaktadır ve bunların her birinin kendine göre özellikleri mevcut. Bunun için dövüşcünüzü iyi belirlemeniz gerekli. Tüm müsabakaları kazanarak altın kemerin sahibi olmanız gerekli.

Oyunumuzun görsel ve ses efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Dövüşçülerin tasarımları çok gerçekçi ve her birinin sahaya çıkış efektleri birbirinden değişik ve ilginç. WWE Raw oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 500 MHz işlemci, 32 MB ekran kartı ve 128 MB boş sabit disk sürücü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize WWE Raw oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektlerinden dolayı oyun geliştiricilerini debrik ederiz. WWE Raw oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: WWE Raw Oyun indir