Zoo Park Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Excalibur tarafından geliştirilen Zoo Park adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Zoo park oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Gerçek bir simülasyon oyunu. Büyük bir parkta hayvanlardan sorumlusunuz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Zoo Park oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oldukça zor bir oyun sizleri bekliyor. Çünkü hem hayvanlara iyi davranmanız gerekecek hem de onlardan gelebilecek zararlara karşı savunmada olmanız gerekecek. Hayvanat bahçesinin patronluğunu yapacaksınız.

Zoo Park

Zoo park oyununun görsel efektleri simülasyon oyunlarının ötesine geçememiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual core CPU 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, GeForce 7600 GT ekran kartı ve 500 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine zoo park oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Zoo Park Oyun indir