StarcraftOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Starcraft” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Starcraft oyunu, Starcraft indir kategorisinde bulunan bir strateji oyunudur. Starcraft oyunu eski strateji oyunlarının en iyi olanıdır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Starcraft oyununun incelemesini ortak edelim.

Starcraft oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Starcraft oyunu yukarıda da belirtiğim gibi strateji oyunlarının içersinde yer almaktadır. Starcraft oyununda uzaydaki 3 grubun savaşını konu edinmiştir. Starcraft da bulunan ırklar Terran,Protoss ve Zerg ‘lerdir. Terranlar çok hızlı da değil ancak çok yavaş da değildir. İkisinin arasında bir ırktır. Ayrıca savunması akıl almaz derecede güçlüdür. Protoss yavaş 1 ırk olup savaşçıları çok güçlüdür. Binaları çok dayanıklıdır. Ancak savunması atağı kadar güçlü değildir. Zerg çok hızlı 1 ırktır. Ancak çıkarılan yaratıklar çok güçsüz. Toplu halde saldırılarda çok iyiler fakat binalar ve yaratıkları çok dayanıksızdır.

Starcraft

Starcraft oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Starcraft oyununda karakterler tek kelimeyle mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Starcraft oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium D, AMD 64 X2 işlemci, en 1 GB RAM, ATI Radeon X1600 ekran kart ve 15 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Starcraftoyununu önerebilirim. Starcraft oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Starcraft oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Starcraft Oyun indir