The Walking Dead: MichonneOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Telltale Games tarafından geliştirilen “The Walking Dead: Michonne” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. The walking dead michonne oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. The Walking Dead serisinin yeni oyunu ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The walking dead michonne oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Heyecan dolu bir macera sizleri bekliyor. Verilen görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

The Walking Dead: Michonne

The walking dead michonne oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHZ Core 2 Duo işlemci, 3 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve 3 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak stateji oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the walking dead michonne oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Walking Dead Michonne Oyun indir