AE Lucky FishingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde AE Mobile tarafından geliştirilen “AE Lucky Fishing” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. AE lucky fishing oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Keyifli bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

AE lucky fishing oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. 13 farklı türde deniz canlısını ele geçirmeye çalışacağız. Oyunda 10 farklı seviye bulunuyor. Görevlerinizi tamamladıkça bonus kazanma fırsatı sunabilirsiniz.

AE Lucky Fishing

AE lucky fishing oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için x86, x64, ARM işlemciye ve 62,9 MB boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine ae lucky fishing oyununu önerebiliriz. Oyunun telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: AE Lucky Fishing Mobil Oyun indir