age of empires 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Ensemble Studios firması tarafından geliştirilen ve Microsoft şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyunu savaş ve strateji oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Sizler daha fazla meraklandırmadan oyunumuzun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi macera oyunlarının içersinde yer almaktadır. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyunununda 5 tane ırk bulunmaktadır. Bunlar İspanyollar, Hunlar, Koreliler, Aztekler ve Mayalar’dır. Bu yeni ırkların kendine has acayip özellikleri bulunmaktadır. Örneğin Aztek ve Mayalar atlı asker çıkaramıyor.

age of empires 2

Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyununda 17 tane harita bulunmaktadır. Oyunun demo versiyonunda ise 4 ırk vardır. Ancak gerek grafikleri gerek verdiği hazla oyuncuyu saatlerce bilgisayar başına bağlamayı başarıyor. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

age of empires 2

Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz’lik bir işlemci, 256 MB Ram, 32 MB DirectX 9 destekli bir ekran kartı ve 1 GB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 ” adlı oyunu önerebilirim. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 oyunu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanınız.

Download : Age of Empires II: The Conquerors Expansion 1.0 Oyun indir