Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Games Farm firması tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından da bizlere sunulan Air Conflicts adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Air Conflicts savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Air Conflicts oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Air Conflicts oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuz 2 Dünya savaşında geçmektedir. Uçağınız ile 2 yüzden fazla görevi bitirmeye çalışacaksınız. Bu görevleri tarihsel ilerleyişe göre yapacaksınız. Görevlerde başarılı oldukça sizlere yeni uçaklar ve hangarlar verilere takviye yapılacak.

Air conflicts oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle uçaklar neredeyse gerçeğin aynısı. Air Conflicts oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel 800 MHz işlemci 256 MB Ram ve Geforce2 32 MB Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Air Conflicts oyununu önerebiliriz. Görsel ve ses efektlerinden dolayı da oyun geliştiricilerini kutlarım. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Air Conflicts Oyun indir