Nemesys Team Studio firması tarafından geliştirilen Airport Control Simulator oyunu ile karşınızdayız. Airport Control Simulator oyunu adından da anlaşılacağı üzere simülasyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Airport Control Simulator oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Airport Control Simulator oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyunda 1 havalimanının kontrolü sizin ellerinizde olacak. Unutmayın insanların hayatları sizin elinizde. Yapacağınız hata onların canlarına mal olabilir. Oyuna kule görevlisi olarak başlıyor ve havaalanı trafiği yönetmekle sorumlusunuz.

Airport Control Simulator oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 3 işlemci, 256 MB RAM ekran kartı, 64 Mb Ram ve 24.32 Mb boş Bellek gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Airport Control Simulator oyununu önerebiliriz. Airport Control Simulator oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Airport Control Simulator Oyun indir