Americas Army: Proving Grounds BetaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Americas Army: Proving Grounds Beta adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. America’s army proving grounds beta oyunu, savaş oyunları içerisinde bulunan online bir oyundur. Harika bir askeri operasyon için hazırlıklarınızı tamamlayın. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Americas Army: Proving Grounds Beta oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Dünya da Amerikan Ordusu ilk 5 gücü belki de birincisi olarak gösterilebilir. İşte siz bu gücü kontrol edeceksiniz. Birbirinden zorlu görevler sizleri bekliyor.

Americas Army: Proving Grounds Beta

America’s army proving grounds beta oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve askerlerin tasarımları gerçeğin aynısına yakın. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.3+GHz Core i5 CPU işlemci, 8 GB RAM, Shader 3.0 enabled ekran kartı ve 10 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Americas Army: Proving Grounds Beta oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Americas Army Proving Grounds Beta Oyun indir